Plán odpolední výuky

Plán odpolední výuky - školní rok 2019/2020 - 1. pololetí                 
třída předmět  sk. učitel  den vyuč.hod. ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC LEDEN celkem hodin
9. - 13. 16. - 20. 23. - 27. 30. - 4.10. 7. - 11. 14. - 18. 21. - 25. 31. - 1.11. 4. - 8. 11. - 15. 18. - 22. 25. - 29. 2. - 6. 9. - 13. 16. - 20. 6. - 10. 13. - 17. 20. - 24. 27. - 30. termínů v jednotce
1.A TZD  1 HK út 7,8,9   17     8       5     26     17     21   6./12 3
    2 HK út 7,8,9 10     1     22       19     10     14     6./12 3
  CHE 1 SO st 7,8 11   25   9   23   6   20   4   18   15     9./18 2
    2 SO st 7,8   18   2   16   31   13   27   11   8   22   9./18 2
  PX 1 ŠD út,st 7,8,9 10 18   2   16 22     13 19   3 11   8 14   28 12./24 3
    2 VO út 7,8,9   17 24   8 15     5 12   26 3   17 7   21 28 12./24 3
2.A TZD  celá LM út 7,8,9     24     15       12     3     7     28 6./12 3
  PX PM BO st 7,8,9     25     16       13     4     8     29 6./12 3
  PX1 1 ŠD st 7,8,9 11   25       23       20       18     22   6./12 3
  CHE celá SO út 7,8   17   1 8   22   5   19     10     14 21   9./18 2
2.B TZD  celá HK po 7,8,9     23     15       11     2     6   20   6./12 3
  PX1 1 ŠD st 7,8,9 11   25       23       20       18     22   6./12 3
  PX2 2 ŠD po,st 7,8,9 9     30   14         18   4       15        
  CHE celá SO po 7,8   16     7   21   4     25   9 16   13   27 9./18 2
3.A PX PM BO po 7,8,9     23     14     4     25     16   13     6./12 3
3.B PX celá HK po 7,8,9   16     7       4     25   9     13     6./12 3
4.A PX PM BO út 7,8,9   17     8       5       3     7   21   6./9 3
4.B PX celá LM út 7,8,9   17     8       5   19     10     14     6./9 3

pozn.:   vyučovací jednotka u odpoledních praxí je tříhodinová

vyučovací jednotka začíná nejdříve 30 minut po ukončení dopoledního vyučování dle vzájemné domluvy učitelů a žáků

výuka probíhá dle pokynů učitelů v příslušné učebně ve škole, popř. na školním statku odpolední PX chovu koní dle aktuálního rozpisu

Celotřídní praxe - 1. pololetí:

1. ročník27.9. - 4.10.2019

2. ročník13.9. - 20.9.2019

3. ročník7.10. - 14.10.2019, 8.11. - 15.11.2019

4. ročník18.10. - 25.10.2019